Матч «Карпати»-«Олімпік» зібрав майже 3,5 тис. вболівальників

На стадіоні «Україна», що у Львові на вулиці Липова Алея, 5, відбувся матч III-го туру Прем'єр-ліги 2018/2019 між футбольними командами «Карпати» (Львів) – «Олімпік» (Донецьк), повідомила пре-служба Львівської ОДА.

Кращими у 1-му таймі були львівські «Карпати», здійснивши два результативні удари по воротах донеччан. Відтак, рахунок на момент перерви становив 2:0. У той час, ФК «Карпати» підтримувало 3 475 львівських вболівальників.

У 2-му таймі після проведення двох замін донеччанам вдалось зрівняти рахунок, забивши 2 голи у ворота львівських «Карпат». Незважаючи на те, що «Олімпік» завдав відсічі, львівські «Карпати» утримали свою позицію з нічийним рахунком 2:2.

Наступний поєдинок IV туру Прем'єр-ліги 2018/2019 львівські «Карпати» зіграють також вдома 12 серпня о 17 год.