Меморіал Юста: «Гранд Галичина» - в 1/16 фіналу

Футбольний клуб «Гранд-Галичина» з Великого Дорошева став одним з перших учасників 1/16 фіналу меморіалу Ернеста Юста. Друга перемога поспіль у груповому раунді турніру забезпечила команді Ігоря Піха вихід до наступної стадії.

Після непростої перемоги над «Львів Юнайтед» (2:1) для виходу до стадії плей-офф «Гранд-Галичині» у наступному матчі потрібно було обігрувати львівський «Опір U-19». Перемога з будь-яким рахунком дозволяла «малиновим» кваліфікуватися у матчі плей-офф. З цим завданням гравці «Гранд-Галичини» справилися, однак перемога фавориту матчу (4:0), за словами головного тренера команди Ігоря Піха, далася непросто.

«У першому таймі нашій команді було непросто, - каже Ігор Піх. – Гравпі «Опора» грали доволі агресивно, часто нас накривали. Більш осмислений футбол нам вдалося показати у другому таймі. Можна сказати, що гравці моєї команди нащупали свою гру. Можливо, суперник дещо підсів фізично, але це аж ніяк не означає, що три голи у другому таймі і чотири загалом ми забили випадково. Радий, що ми здобули другу поспіль заслужену перемогу і вийшли до матчів плей-офф. У грі проти «Опора» довелося виставити дещо експериментальний склад команди, проте у наступному матчі проти «Погоні», який для нас абсолютно нічого не вирішуватиме, ще більше вдамся до експериментів у складі. Потрібно побачити в дії потенційних новачків команди».

Матч третього туру групового раунду меморіалу Ернеста Юста «Гранд-Галичина» зіграє у четвер, 2 лютого. Суперником команди з Великого Дорошева буде львівська «Погонь». Матч відбудеться у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича.

Матчі стадії 1/16 фіналу меморіалу Ернеста Юста розпочнуться з 22 лютого. До цієї стадії турніру вийдуть кращі дві команди з 15 груп турніру, а також дві команди, що посіли треті місця у своїх групах. Двоє невдах-щасливчиків організатори визначатимуть за рейтингом. Інші команди поділяться на два кошики – сіяних та несіяних. У який кошик потрапить «Гранд-Галичина», наразі невідомо.