Меморіал Юста: «Скала» зіграє з «Гірником» з Соснівки

27 лютого у федерації футболу Львівської області провели жеребкування пар 1/8 фіналу традиційного 18-го за ліком зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста.

Отож, в 1/8 фіналу у суботу, 4 березня о 14 годині на полі НТБ ФК «Скала» в с. Довгому юнаки «Скали» зустрінуться з ФК «Гірник» (Соснівка), який в 1/16 фіналу переміг ФК «Львів» U-17 (3:1). Тоді за Соснівку забивали: Олександр Портянко (4), Андрій Дева (8) та Назар Цюпка (64). Як бачимо, вже до 8 хвилини «Гірник» вів в рахунку – 2:0, практично забезпечивши в дебюті перемогу. Тому нашій команді слід діяти максимально зібрано з перших секунд зустрічі, щоб не повториась картина недавніх матчів проти «Старого Кропивника» в рамках того ж турніру Юста, чи останнього контрольного матчу юнаків «Скали» проти «Оскара» з Підгіря, коли «Скала» двічі пропускала вже на першій хвилині.