Слухай онлайн
Культура

Молодь із Львівщини візьме участь у військово-історичному фестивалі

Протягом 7 - 9 червня відбудеться Молодіжний патріотичний табір (урочище "Білавина" біля села Ягільниця Чортківського району), присвячений вшануванню 100-річчя Чортківської офензиви. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Захід відбудеться в межах Військово-історичного фестивалю «Чортківська офензива» (м. Чортків Тернопільської області). Фестиваль присвячений 100-річчю вшанування найуспішнішої військової операції Галицької Армії, яка увійшла в історію під назвою «Чортківська офензива».

Учасники табору візьмуть участь у військово-патріотичній грі, спрямованій на вшанування Героїв боротьби українського народу за незалежність та територіальну цілісність України. А також під час таборування молодь зможе відвідати заходи із програми фестивалю та прослухати курс лекцій істориків про ЗУНР та Галицьку Армію.

Нагадуємо, що проект «Молодіжний патріотичний табір на вшануванні 100-річчя Чортківської офензиви Галицької Армії» став переможцем конкурсу для інститутів громадянського суспільства у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");