Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Монастирський: сьогодні зареєстровано орієнтовно 20 тисяч воєнних злочинів

Міністр внутрішніх справ України під час прямого етеру телемарафону "Єдині новини" заявив, що станом на сьогодні в Україні зареєстрували приблизно 20 тисяч воєнних злочинів.
Денис Монастирський

"Війна поділила все наше життя на "до" й "після". Війна змінила професію, змінила підходи та напрями роботи", - зазначив очільник МВС.

Щодо роботи поліції Міністр повідомив, що сьогодні вона супроводжує евакуацію та вантажі, чергує на блок-постах, виявляє диверсантів та воює. Рятувальники під обстрілами градів розбирають завали, дістають тіла загиблих, а також розміновують території.

"Виклик останнього місяця - захист Маріуполя. Це мужня команда гвардійців, поліцейських, прикордонників, морпіхів, які об’єдналися заради того, щоб ми могли організувати тут належну оборону. Сьогодні ми б’ємося за їхнє повернення", - наголосив Денис Монастирський.

Обговорили питання розмінування. За словами очільника, Уряд удвічі збільшив кількість піротехніків. МВС України залучає іноземних фахівців, а також іноземних партнерів щодо надання спецтехніки для розмінування.

Щодо виявлених та зареєстрованих воєнних злочинів в Україні Міністр сказав:

"Фактично, сьогодні вся команда правоохоронної системи працює над розслідуванням воєнних злочинів. Їх сьогодні зареєстровано близько 20 тисяч, з них понад 13.500 тисяч зареєстровано саме співробітниками поліції".

Також він додав, що МВС України співпрацює і з міжнародними слідчими, і з іноземними прокурорами. Крім того, іноземні експерти засвідчують правильність висновків українських спеціалістів.

"Але хочу зазначити, що левову частку роблять наші правоохоронці. Які, власне, і складають основні матеріали для передачі в міжнародні інстанції для притягнення злочинців", - додав Денис Монастирський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ