Слухай онлайн
Культура

Музей імені Андрея Шептицького презентує проект для дітей

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького з нагоди 155-річчя від дня народження свого засновника презентує новий освітній дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей». Про це повідомили 27 жовтня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Презентація проєкту відбудеться 29 жовтня 2020 року о 16.00 у головній будівлі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (за адресою: м. Львів, проспект Свободи, 20).

Команда музейників розпрацювала інтерактивний путівник-квест для дітей, який у формі захопливої гри та анімації знайомить з історією музею та його збірками.

Автори путівника пропонують зосередити увагу глядачів на трьох локаціях: головній будівлі (просп. Свободи, 20), Історичному комплексі (вул. М. Драгоманова, 42) та Художньо-меморіальному музеєві Олекси Новаківського (вул. Листопадового Чину, 11). Розповідь буде присвячена вибраним творам українського мистецтва ХІV – початку ХХ століть, що належать до знакових пам’яток української духовно-культурної скарбниці.

Путівник буде доступний на інтерактивних панелях, встановлених в експозиціях у кожній зі згаданих локацій. Проєкт реалізовано за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ