Слухай онлайн
Культура

На Чернігівщині відбудеться фестиваль ʺLуtavrу"

З 9 по 11 жовтня в Чернігові, Ніжині, Корюківці, Бахмачі, Острі (Козелецького району) та Седневі відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі ʺLуtavrуʺ.

Як повідомляє ЛітАкцент, фестиваль відбуватиметься одночасно на базі кількох локацій. Сучасні письменники, літературознавці, журналісти України та закордону виступатимуть у школах, університетах, бібліотеках, музеях. Мешканці й гості згаданих населених пунктів Чернігівщини зможуть насолодитися сучасною світовою літературою.

ʺМета фестивалю – нести друковане і не тільки слово у сучасне культурне середовище, робити його модним, створювати живий діалог читача та письменника, дарувати книжки, популяризувати читанняʺ, – зазначає натхненниця та голова оркомітету фестивалю ʺLуtavrуʺ Тетяна Винник.

Організатором ІІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі ʺLуtavrуʺ є громадська організація ʺЦентр новітніх ініціатив та комунікаціїʺ.

Фестиваль ʺLуtavrуʺ на теренах України (Чернігівщина) з’явився у 2016 році. Відтоді зарекомендував себе як культурний захід міжнародного рівня. У рамках проекту традиційно видається альманах “Литаври”, до якого входять сучасні твори українських та зарубіжних авторів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");