У Самбірському районі рятувальники відбуксирували автомобіль швидкої, що застряг в болоті. Про це повідомили у ДСНС Львівської області.
28 лютого о 23:03 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в с. Подільці Самбірського району застряг в болоті автомобіль швидкої допомоги "Peuqeot Boxer" який приїхав на виклик до хворої людини.
Рятувальники 41-го державного пожежно-рятувального поста м. Рудки, що прибули на місце події, за допомогою лебідки відбуксирували автомобіль швидкої допомоги, після чого він продовжив рух самостійно.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ