Слухай онлайн
Кримінал

На Львівщині блокували діяльність російської "ботоферми"

Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
1/4
На Львівщині СБУ блокувала діяльність розгалуженої мережі "ботоферм", які керувались з території Російської Федерації. Про це інформує прес-центр Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Служба безпеки України блокувала на території Львівської області діяльність розгалуженої мережі "ботоферм", які керувались з території країни-агресора.

Оперативники відділу кібербезпеки встановили, що організатори через відповідне телекомунікаційне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення керували електронними поштовими скриньками та обліковими записами у соцмережах з використанням фейкових персональних даних. Реєстрацію таких акаунтів в мережі "Інтернет", ділки здійснювали за допомогою SIM-карток українських та російських операторів зв’язку.

Загалом угруповання зареєструвало кілька тисяч активних акаунтів для поширення у соцмережах недостовірної інформації щодо ситуації в Україні, продовження гібридної війни проти нашої держави та здійснення впливу на свідомість людей з метою поширення негативного настрою в суспільстві та дискредитації української влади.

В рамках спільної спецоперації проведеної оперативниками СБ України на території нашої держави, схожа протиправна діяльність була виявлена та припинена в Києві, Сумах, Чернігові та Одесі.

Під час проведення обшуків слідчими та оперативниками СБУ виявлено і вилучено комп’ютерну техніку та спеціальне обладнання (GSM-модеми та шлюзи), понад 15 тисячі SIM-карток операторів стільникового мобільного зв’язку України та Росії.

В результаті проведених заходів перевіряється версія щодо причетності до організації вказаної протиправної діяльності спеціальних та розвідувальних органів РФ.

Операцію провели оперативники УСБУ у Львівській під процесуальним керівництвом Прокуратури Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ