Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

На Львівщині Для поранених військових провели тренування з параармрестлінгу

Захід організували в межах проєкту спортивних можливостей для військових ветеранів «Ліга Нескорених». Заняття відбулося в спеціалізованій клініці для лікування та реабілітації постраждалих від війни «Superhumans».
Фото - ЛОДА

З військовими ділилися вміннями спортсмени ДЮСШОІ «Галичина» – чемпіони України з параармлестлінгу Володимир Мисько та Іван Товарницький, а також заслужений тренер України і президент Львівської обласної федерації армспорту Богдан Іваницький.

Про це повідомляють на сайті Львівської ОВА. 

Захід організували в межах проєкту управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації «Ліга Нескорених» – це проєкт спортивних можливостей для військових ветеранів.

«Параармрестлінг – це один з адаптивних видів спорту, яким можуть займатися військові в межах «Ліги Нескорених». Адаптивні види спорту розробляють для людей з інвалідністю, активності підлаштовують під кожну конкретну групу осіб, в залежності від їхніх можливостей. А змагання відбуваються проти суперників, у яких аналогічні чи схожі травми», – розповідає начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ