Слухай онлайн
Кримінал

На Львівщині фермера позбавили 70 га землі

Прокуратура повернула з незаконного використання 70 га земель у Дрогобицькому районі. Протиправне рішення Нижньогаївської сільської ради прокуратура виявила минулоріч у серпні.Прес-служба прокуратури Львівської області

Місцевим органом самоврядування 22.03.2017 року прийнято рішення про передачу у користування одному із підприємств невитребувані пайові землі (власники, яких померли, а спадкоємці їх ще не унаслідували), а також землі резервного фонду сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту).

На підставі незаконного рішення, 04.05.2017, укладено договір на управління спадщиною і резервними землями, який по суті виявився прихованим договором оренди.

Відповідно до нього, фермерському господарству передано у користування 70 га земель загальною вартістю близько 11 млн грн.

Реагуючи на допущені порушення, з метою захисту державних інтересів, Дрогобицька місцева прокуратура пред’явила позов, який господарський суд Львівської області задоволив у повному обсягу.

Відтак, рішення сільради і договір визнано недійсними, а фермерське господарство зобов’язано звільнити ділянки.

Крім цього, завдяки вжитим прокуратурою заходам, 2 січня 2018 року судове рішення виконано – землю звільнено від незаконного використання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ