Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

На Львівщині масово горить торф

На Львівщині рятувальники продовжують боротися з пожежами торфу. Лише за один день 10 серпня до пожежників надійшло 6 таких повідомлень, - повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області.

10 серпня о 08:36 до рятувальників надійшло повідомлення, про те, що в сел. Запитів Кам’янка-Бузького району на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 200 кв.м.. Горіння ліквідовано по всій площі о 12:35.

О 10:39 надійшло повідомлення, що в с. Опліцько Радехівського району на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 9500 кв.м.. Протягом 10 серпня горіння ліквідовано на площі 400 кв.м. Ліквідація продовжиться 11 серпня.

О 12:16 надійшло повідомлення, що в м. Львові по вул. Білогорща, на відкритій території виникло горіння торфу на площі 74 кв.м.. Горіння ліквідовано по всій площі о 18:09.

О 16:51 в с. Ямне Кам’янка-Бузького району на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 400 кв.м.. Горіння ліквідовано по всій площі о 21:23.

О 17:26 надійшло повідомлення, про те, що в с. Зелів Яворівського району виникло горіння торфу окремими осередками на площі 150 кв.м.. Горіння ліквідовано по всій площі о 20:09. 

О 18:26 в с. Гамаліївка Пустомитівського району виникло горіння торфу окремими осередками на площі 200 кв.м.. Протягом 11 серпня ліквідація пожежі продовжиться.

Цього ж дня ліквідовано по всій площі горіння торфу, що виникло в с. Куличків Сокальського району.
Пожежі на торфовищах одні з найбільш дошкульних. Торф горить повільно на всю глибину його залягання. Торф’яні пожежі часто охоплюють великі площі і важко піддаються гасінню, коли горить шар торфу значної товщини. Торф може горіти в усіх напрямках, незалежно від напрямку і сили вітру, а під ґрунтом він горить навіть під час помірного дощу і снігопаду. Торф’яні пожежі рухаються повільно, по декілька метрів на добу, і відзначаються тим, що їх майже неможливо загасити. Вони небезпечні раптовими проривами вогню з під землі і тим, що їх край не завжди помітний. Найкращим способом боротьби з торф’яними пожежами вважається запобігання їм.

 

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ