Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

На Львівщині організували підпільний бізнес із виготовлення алкоголю

У Львові правоохоронці повідомили про підозру організаторам підпільного «бізнесу» з виготовлення фальсифікованого алкоголю, повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області, обласної поліції та військової прокуратури встановили організаторів роботи цехів з виготовлення підробленого алкоголю, "перевалочні бази" та не допустили надходження у продаж фальсифікату сумнівної якості на більше ніж мільйон гривень.

Встановлено, що прибутковий «бізнес» організували троє мешканців Львівщини віком 24, 27 та 46 років. Також правоохоронці виявили три міні-цехи з так званими «перевалочними базами», розташовані у Жовківському, Самбірському районах області та у Львові. Фальсифіковану алкогольну продукцію з підробленими марками акцизного податку України зловмисники невеликими партіями реалізовували на території Львівської області.

Під час санкціонованих обшуків оперативники Управління захисту економіки у Львівській області та слідчі обласної поліції вилучили більше трьох тон спирту та спиртовмісної суміші, обладнання, три з половиною тисячі підроблених марок акцизного збору, майже тисячу пляшок готового фальсифікату горілки різних торговельних марок, переважно виробництва підприємств центрального та східного регіону держави та понад вісімдесят тисяч гривень. За попередніми підрахунками правоохоронці не допустили надходження у продаж алкогольної продукції сумнівної якості на більше ніж мільйон гривень.

Також затримано автомашини, які «підприємці» використовували для своєї незаконної діяльності, зокрема «Тойота Прадо» та вантажні буси «Опель Віваро» та «Рено Трафік».

Усім трьом організаторам незаконної діяльності повідомлено про підозру у скоєнні злочинів у складі організованої групи, передбачених ч.3 ст.28 - ч.1,2 ст.204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів, шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів), ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ