Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

На Львівщині планують організувати новий підхід до перетину кордону

Електронна черга, яка дозволить спростити процедуру перетину кордону, - ініціатива, що входитиме до майбутнього проекту комп’ютеризації українського кордону. Про це 29 серпня розповів директор департаменту міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк.

ʺПроект електронної черги автомобілів ініціював голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський, адже подібні схеми успішно працюють у наших сусідів. Львівщина – одна з найважливіших областей для держави в питанні транскордонного руху, тому пілотний проект, який розпочнеться із пункту пропуску Краковець покликаний спростити перетин кордонуʺ, - зазначив Роман Шепеляк.

В межах проекту планують створити мобільний додаток, де можна буде зареєструватись на виїзд за межі країни. Зараз над цим працює робоча група, до складу якої входять представники ІТ-компанії.

Окрім того, самі пункти пропуску також мають намір модернізувати. В межах надання кредиту Польським урядом на розбудову та облаштування пунктів пропуску Львівської митниці планують реконструювати Краковець, Шегині та Рава-Руську.

ʺСеред іншого буде організовано забезпечення пунктів пропуску технічними засобами, проведено оновлення усіх баз, під’єднання електронної черги з прикордонною та митною базами. Усе це дозволить вийти на інший рівень організації перетину кордонуʺ, - зазначив в.о начальника Львівської митниці ДФС Євген Сафонов.

Для здійснення усіх задуманих планів переглянуть також під’їзну інфраструктуру та кадрову наповнюваність пунктів пропуску.

Нагадаємо, нещодавно Глава держави підписав указ щодо розвитку електронних послуг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");