Слухай онлайн
Культура

На Львівщині презентують фотовиставку робіт Василя Пилип’юка "Постаті"

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА повідомляє, що 14 січня у фотогалереї Василя Пилип’юка презентують виставку його робіт «Постаті».

Василь Пилип’юк народився у 1950 році в с. Новоселиця на Івано-Франківщині. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, йому присвоєно вчене звання професора. Художник Міжнародної федерації фотомистецтва, президент видавничого підприємства «Світло й Тінь», професор Львівської національної академії мистецтв.

Василь Пилип'юк є автором 87 фотоальбомів, значна частина яких присвячена Львову.

“Ця виставка - особлива: так само, як батько вмів згуртовувати навколо себе численних друзів, так і вона об’єднує знімки видатних людей української культури, зроблені об’єктивом фотомитця. Василь Пилип’юк надзвичайно цінував дружбу і щиро любив кожного свого товариша зокрема. Недаремно він так пишався виданням своєї книги «Долею даровані зустрічі»: на її сторінках зустрічаються відомі Постаті, за знайомство з якими автор був вдячний долі. Фотографії з цієї книги і склали основу експозиції виставки”, - зазначив син фотомитця Володимир Пилип’юк.

Початок заходу о 17:00 год.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ