Слухай онлайн
Надзвичайні події

На Львівщині продовжують знищувати застарілі боєприпаси

Напередодні піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 2 боєприпаси часів ІІ Світової війни:
  • 82 мм мінометну міну виявлену під час збирання грибів в лісі, на відстані 3 км від житлових будинків с. Поляни Золочівського району;
  • мінометну міну виявлену в лісі під час збирання грибів, на відстані 1 км від житлових будинків с. Єлиховичі Золочівського району.

Водночас, 24 жовтня о 10:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час земляних робіт на відстані 100 метрів від житлових будинків с. Забава Радехівського району виявлено боєприпас часів ІІ Світової війни. На місце події було направлено оперативну групу Радехівського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області, працівники якої ідентифікували небезпечну знахідку, 50 мм авіаційну бомбу, калібру 50 мм часів ІІ Світової війни. Цього ж дня о 17:00 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком на території підривного майданчика поблизу с. Стоянів Радехівського району.

Також, цього ж дня о 10:45 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Острів Сокальського району в лісовій смузі, на відстані 200 м від житлових будинків виявлено 13 предметів ззовні схожих на артснаряди та 3 предмети ззовні схожі на мінометні міни часів ІІ Світової війни.

О 18:18 надійшло повідомлення, що в с. Язи Самбірського району під час земляних робіт на власному подвір'ї виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни. Боєприпас знаходиться на відстані 10 м від житлового будинку.

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ