Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині уже затвердили понад три десятки бюджетів

За оперативною інформацією станом на ранок 23 грудня у Львівській області затверджено 32 місцевих бюджети (у т.ч. обласний) або 40% до їх загальної кількості. Про це повідомили 23 грудня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Впродовж дня планується затвердження ще 18 бюджетів.

"Розгляд і затвердження значної частини місцевих бюджетів Львівщини планується на 24 грудня, серед них – Дрогобицький, Золочівський, Львівський, Червоноградський районні бюджети та бюджети Забалотцівської, Підберізцівської, Славської, Великомостівської, Белзької, Боринської, Бродівської, Буської, Грабовецько-Дулібівської, Добросинсько-Магерівської, Дрогобицької, Жидачівської, Жовківської, Журавненської, Козівської, Комарнівської, Миколаївської, Новороздільської, Новояричівської, Перемишлянської, Пустомитівської, Сокальської, Стрілківської, Східницької, Турківської, Яворівської територіальних громад, - розповів директор департаменту фінансів Олег Демків.

Департамент фінансів ЛОДА відповідно ст. 115 Бюджетного кодексу України здійснюватиме експертизу рішень щодо затверджених показників бюджетів територіальних громад у т.ч. на наявність запланованих коштів для утримання бюджетних установ, які передані їм у процесі адміністративно-територіальної реформи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ