Слухай онлайн
Спорт

На Львівщині вперше в Україні проведуть онлайн-турнір з художньої гімнастики

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, цими вихідними, 27-28 червня, один із спортивних клубів проведе онлайн-турнір ʺBagira Online Cup 2020ʺ. У турнірі візьмуть участь 120 гімнасток з 7 країн.

ʺНаразі в Україні такі турніри ще не проводили. У травні дещо схоже організовували в Іспанії, ми запозичили деякі елементи формату та адаптували його під наші реаліїʺ, — каже співорганізатор змагань, очільниця Львівської обласної федерації художньої гімнастики Ірина Іванів.

Прийом конкурсних робіт завершився 22 червня. Уже завтра вранці судді визначаться з переможцями у кожній категорії, а 27-го та 28 червня відбудуться трансляції турніру.

ʺНа жаль, пандемія коронавірусу поставила на паузу і тренувальний, і змагальний процес. Звісно, сподіваємось, що якнайшвидше вдасться повернутись до звичного процесу роботи, однак розуміємо, що зараз також важливо шукати і впроваджувати нові підходи, як це робить один із спортианих клубів, — зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

На учасників ʺBagira Online Cup 2020ʺ чекає майстер-клас з хореографії від артиста Львівського національного театру опер та балету імені Соломії Крушельницької Максима Козака.

Переглянути трансляцію можна буде за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");