Городенківські поліцейські врятували жінку, яка через життєві труднощі намагалася стрибнути з мосту, що в адміністративних межах населеного пункту Поточище, Городенківської тергромади. Про це інформує Поліція Івано-Франківської області.
Наразі життю та здоров’ю 36-річній мешканці Тернопільщини нічого не загрожує.
Співробітники поліції, які несли службу на блок-пості, помітили жінку, яка перелізла через огорожу та намагалась стрибнути. Поліцейські оперативно відреагували, підбігли та почали розмовляти з жінкою, аби відволікти увагу. Підібравши момент, інспектори перетягнули жінку за огорожу у безпечне місце та почали заспокоювати. У ході спілкування жінка розповіла поліцейським, що прийняла таке рішення через труднощі у житті.
Після цього поліцейські викликали на місце події карету швидкої допомоги.
Жінку оглянули медики. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ