Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

На ремонті електрики в театрі ім. М. Заньковецької підрядник «нажив» понад 100 тис. грн

Прокуратура Львівської області при перевірці використання коштів на ремонт системи електропостачання театру ім. Марії Заньковецької виявила перевитрату на суму більш ніж 100 тися гривень, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратурою м.Львова проведено перевірку із залученням спеціалістів КРУ у Львівській області, щодо законності використання бюджетних коштів, виділених відповідно до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, для проведення ремонту, реконструкції та реставрації будівель та приміщень Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької на проведення робіт з капітального ремонту системи електропостачання та освітлення театру ім.М.Заньковецької.

В ході даної перевірки, з'ясовано, що між НАУД театр ім.М.Заньковецької в особі в.о. генерального директора  та ТзОВ ''І'' в особі директора товариства Ш.  укладено договір підряду на виконання робіт за грудень 2008 року з капітального ремонту системи електропостачання та освітлення НАУД театру ім.М.Заньковецької,  договірна ціна згідно умов даного договору становила понад 249 тис.грн.

Відповідно до актів приймання виконаних підрядних робіт підрядником ТзОВ ''І'' здано, а замовником – НАУД театр ім.М.Заньковецької прийнято електромонтажні роботи на суму 157 305,6 грн. та налагоджувальні роботи на суму 91 786,8 грн. Згідно платіжного доручення театром ім.М.Заньковецької за виконання підрядних робіт  перераховано на розрахунковий рахунок підрядної організації ТзОВ ''І'' кошти Державного бюджету України в сумі 249 тис.грн.

Проте, в ході перевірки встановлено, що відповідно до довідки головного контролера-ревізора  КРУ у Львівській області від 05.11.2010 року, доданих до неї актів обстеження та розрахунків вартості робіт, обсяги та види фактично виконаних робіт з ремонту системи електропостачання та освітлення театру не відповідають тим роботам, що включені в акти приймання виконаних підрядних робіт, внаслідок чого замовником  зайво оплачено кошти з державного бюджету в сумі  понад 112 тис.грн.

Таким чином згаданий директор товариства ''І'' Ш., будучи службовою особою, в порушення ст.ст. 7, 26 Бюджетного кодексу України, ДБН Д.1.1-1-2000, які регламентують порядок визначення вартості будівництва, вніс до актів приймання виконаних підрядних робіт за грудень 2008 року та довідок про вартість виконаних підрядних робіт вніс завідомо неправдиві дані про обсяги та вартість виконаних робіт з капітального ремонту системи електропостачання та освітлення НАУД театру ім.М.Заньковецької на суму понад 112 тис.грн. тобто вчинив службове підроблення.

 В подальшому вказаний директор, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам  служби передав підроблені акти  приймання виконаних підрядних робіт за грудень 2008 року та довідки про вартість виконаних підрядних робіт замовнику, на підставі чого товариством за рахунок коштів державного бюджету України безпідставно отримано оплату за відображені в актах роботи у згаданій сумі, чим  спричинено  тяжкі наслідки державному бюджету України.

У зв'зку з наведеним, прокуратурою м.Львова 28.01.2011 року порушено кримінальну справу відносно директора ТзОВ «І'' Ш. за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України. Слідство у кримінальній справі триває.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ