Слухай онлайн
Кримінал

На вулиці Пасічній хотіли привласнити ділянку

Львівська місцева прокуратура №1 оскаржила рішення суду про визнання права власності на земельну ділянку орієнтовною вартістю понад 400 тис. грн, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, місцева прокуратура встановила, що рішенням Господарського суду Львівської області від 25.04.2017 задоволено позов приватного підприємства до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання права власності на земельну ділянку.

Вказаним рішенням суду визнано за суб’єктом господарювання право приватної власності на земельну ділянку, яка знаходиться на вул. Пасічній у м. Львові, площею майже 0,5 га та орієнтовною вартістю понад 400 тис. грн.

Водночас, за результатами перевірки встановлено, що жодних рішень Львівською міською радою як власником щодо згаданої земельної ділянки не приймалися, документація із землеустрою не затверджувалися, а міська рада до справи залучена не була.

Відтак, Львівською місцевою прокуратурою №1 в інтересах Львівської міської ради подано апеляційну скаргу на рішення господарського суду Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...