Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

На виконання обласних програм у 2024 році виділили 378 млн грн

Як зазначив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків, вже з початку поточного року своєчасно та в повному обсязі профінансували захищені та першочергові видатки відповідно до замовлень головних розпорядників коштів на загальну суму 1177 млн гривень.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

«Завдяки платникам податків, які в надскладний воєнний час своєчасно виконують свої зобов’язання перед бюджетом, забезпечуємо оперативне, належне та безперервне виконання місцевих бюджетів, у тому числі й за видатками», – додав Олег Демків.

За економічною ознакою найбільше фінансового ресурсу виділили на оплату праці – 594 млн грн, розрахунки за отримані бюджетними установами комунальні послуги та енергоносії – понад 116 млн грн, виплату стипендій, пенсій і допомог – близько 56 млн грн, придбання продуктів харчування та медикаментів – понад 20 млн грн, видатки капітального характеру: ремонти, реконструкцію, реставрацію та будівництво – понад 13 млн гривень.

Також вдалося профінансувати виконання обласних програм на суму 378 млн грн. Зокрема, на реалізацію програми «Безпечна Львівщина» виділили 153 млн грн, підтримку галузі охорони здоров'я – 139 млн грн, поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг – 51 млн грн, реалізацію пріоритетних інфраструктурних проєктів – 12 млн грн, соціальну підтримку окремих категорій громадян і розвиток інформаційного простору та громадянського суспільства – по 9 млн грн, підтримку внутрішньо переміщених осіб – 2 млн грн.

Із загального фінансового ресурсу обласного бюджету на видатки, пов’язані зі збройною агресією рф, виділили 173 млн грн. Так, на підтримку сил безпеки та оборони скерували понад 150 млн грн, створення умов для лікування та реабілітації постраждалих осіб – понад 11 млн грн, підтримку окремих категорій населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб – 5,5 млн грн, будівництво та реконструкцію об’єктів критичної інфраструктури – 6,5 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ