Слухай онлайн
Економіка

Найбагатший бізнесмен Росії продав український завод

Російська компанія "Северсталь" оголосила про продаж українського підприємства "Дніпрометиз". Про це повідомляє прес-служба "Сєвєрсталі".

"Дочірня компанія ("Сєвєрсталі", - ред.) Cambay Services Ltd завершила операцію з продажу 100% акцій Dealzone Holding Ltd, що володіє 98,6% українського підприємства ПАТ "Дніпрометиз". "Дніпрометиз" управляється "Северсталь-метизом", міжнародною групою підприємств, що об'єднує метизні активи компанії "Северсталь", - сказано в повідомленні.

Інші умови угоди не розголошуються.

У компанії відзначили, що продаж "Дніпрометизу" дозволить забезпечити подальше підвищення ефективності групи "Северсталь-метиз" і зростання прибутковості компанії "Северсталь" в цілому.

"Дніпрометиз" демонструє хороше завантаження виробничих потужностей і стабільні фінансові показники. У той же час, з російськими підприємствами "Сєвєрсталі" цей завод операційно не пов'язаний", - сказано в повідомленні російської компанії.

"Северсталь" придбала 60% акцій "Дніпрометизу" у 2006 р. у групи ТАСС бізнесмена Сергія Тігіпка. Сума операції оцінювалася в $ 50 млн. Згодом частка "Сєвєрсталі" в українському підприємстві була збільшена до 98,6%.

"Северсталь" - російська вертикально-інтегрована сталеливарна і гірничодобувна компанія, що володіє "Череповецким металургійним комбінатом", другим за величиною сталеливарним комбінатом Росії. Власником компанії є Олексій Мордашов. Згідно з рейтингом Forbes, він є найбагатшим бізнесменом Росії з капіталом у $ 17,5 млрд.

Нагадаємо, що українським банкам заборонили обслуговувати російські компанії з санкційного списку.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ