Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Німеччина і Нідерланди спільно заявили про підтримку України

Німеччина і Нідерланди продовжать допомагати Україні, включно з військовою технікою, та подбають про дотримання антиросійських санкцій.

Про це йдеться у спільній заяві за результатами німецько-нідерландських урядових консультацій, пише Суспільне. 

“Ми продовжуватимемо працювати разом над досягненням Україною справедливого і міцного миру та процвітаючого майбутнього. Тому ми надаватимемо постійну гуманітарну та фінансову допомогу, а також військове обладнання та достатню підготовку військових, щоб Україна могла захистити себе”, — йдеться у заяві.

Німеччина та Нідерланди продовжуватимуть вивчати потенційні можливості для покращення спільної військової підтримки України, зокрема перевірять можливості спільної закупівлі боєприпасів для ЗСУ.

Вони також зобов'язуються продовжувати чинити тиск на РФ задля припинення війни. Зокрема, посилювати його шляхом подальших обмежувальних заходів.

“Протидія ухиленню від санкцій є ключовим пріоритетом, який потребує ефективного обміну та аналізу даних, співпраці з приватним сектором, дипломатичних зусиль та включає додаткові санкції”, — йдеться у заяві глав урядів двох країн.

Вони погодилися з необхідністю провести належне, справедливе та незалежне розслідування злочинів, скоєних в Україні. А також судове переслідування винних на національному або міжнародному рівні.

“Не повинно бути безкарності”, — йдеться в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ