Слухай онлайн
Війна з Росією

Об'єднані сили продовжують відновлювати інфраструктуру Донбасу

У районі проведення операції Об’єднаних сил підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України постійно залучаються до відновлення інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям.
Фото: прес-центр штабу ООС.

Так, з 09 по 15 січня 2021 року сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об'єднаних сил майже півсотні разів залучалися для очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, у тому числі супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.

За розпорядженнями Командувача об'єднаних сил піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили майже 25 га території, вилучили та знешкодили 294 вибухонебезпечних предметів. У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 32 особам.

Роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури на території Донецької області у поточному році не проводились. За минулий рік з 11 червня по 31 грудня 2020 року відновлено 982 об’єкти (усього з початку робіт відновлено 2059 об’єктів, з початку проведення ООС – 1516).

Завдання, що були поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконано.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ