Орієнтувальники Львівщини здобули 6 медалей на чемпіонаті України

Команду Львівщини на змаганнях зі спортивного орієнтування в Чернівцях представляли 15 спортсменів, повідомили в управлінні молоді та спорту ЛОВА.

Найкращих на чемпіонаті України серед дорослих, юніорів та юнаків, а також на етапах Кубка України визначили у неділю, 30 жовтня.

Команду Львівщини на змаганнях представляли 15 спортсменів, серед яких найбільше медалей традиційно вдалось вибороти Олені Бабич — у неї срібло на довгій дистанції, срібло на подовженій та бронза на короткій дистанції.

Дві нагороди найвищого ґатунку вдалось вибороти Микиті Звягіну. Він став чемпіоном на короткій дистанції та чемпіоном на довгій дистанції.

Бронзовим призером на подовженій дистанції став Сергій Бабич. Спортсмен також був близьким до медалі на довгій дистанції.

До слова, за медалі боролись 235 спортсменів у шести вікових категоріях.