Слухай онлайн
Економіка

Перебудова моста через річку Желдець з висоти пташиного польоту

У пресцентрі Служби автомобільних доріг у Львівській області показали вигляд з висоти пташиного лету як працюють в рамках Великого будівництва на переправі на маршруті Жовква – Кам’янка-Бузька.
Фото Служба автомобільних доріг у Львівській області

Щодня мостовики працюють на мостовому переході через річку Желдець на автомобільній дорозі територіального значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка між містами Жовква та Кам’янка-Бузька, км 114+629.

Що роблять?

Влаштовують:

  • шафові та підпірні стінки;
  • перехідні плити та насадки;
  • стільці під прогонову будову;
  • берегоукріплення та укріплюють конуси.

З дня на день плануємо монтаж балок прогонової будови.

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив: "Дорога Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка є стратегічною для Львівщини, оскільки має вихід одразу на кілька основних напрямків області: М-06 Київ – Чоп, Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, М-11 Львів – Шегині, М-10 Львів – Краковець, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк. У 2021 році одразу введемо кілька ділянок капітального ремонту та реконструкції цього маршруту".

Перебудова мостового переходу триває у рамках реконструкції ділянки дороги Т-14-25, що поєднує міста Жовква та Кам’янка-Бузька. Це є частиною інвестиційного проєкту "Велике транзитне кільце".

Працює підрядник ТзОВ "Волинська мостобудівельна компанія".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ