Слухай онлайн
Економіка

Перерозподіл сфер впливу у малому і середньому бізнесі Львова малоімовірний

Перерозподіл сфер впливу у малому і середньому бізнесі Львова малоімовірний — переконаний голова Комітету підприємців Львівщини, депутат Львівської обласної ради Ярослав Рущишин, про це він заявив „Гал-info”.
„Я не відчуваю жодного перерозподілу сфер впливу. У нашому бізнесі такого нема, адже ми не маємо жодного стосунку до газових родовищ, нафтових труб чи інших сфер, де гроші падають з неба, ми працюємо у сферах, де треба тяжко працювати і конкурувати не тільки з вітчизняними, а й із закордонними виробниками. Сюди навряд чи прийдуть люди з нечистими намірами, бо великих фінансових потоків, як таких, нема і, я впевнений, ніякого перерозподілу не буде”, — наголосив Ярослав Рущишин.
За словами голови Комітету підприємців Львівщини, у середовищі львівських бізнесменів немає страху через збільшення кількості резонансних злочинів в області, хоча і всі вони пов’язані із бізнесовою та економічною діяльністю потерпілих, однак криміногенна ситуація в регіоні не турбувати не може.
“Страшить те, що Львівщина стала полігоном для різних кримінальних розборок. Будь-хто може прийти до нас і преспокійно вбити людину, і мова йде не тільки про підприємців, а й про звичайних людей. Найгірше ж те, що після замаху на гендиректора ринку „Шувар” — третього резонансного злочину в області за останній час — ми всі разом із владою розробили конкретні кроки боротьби із цим беззаконням, але коли Віталій Максимов сказав, що замах на Федишина майже розкрито, ми всі про це забули. Ми не вміємо мислити стратегічно, а думаємо лише після того, як злочини вже сталися. Держава як інструмент наведення правопорядку не справляється з цією функцією, тому нам треба щось робити на місцевому рівні. Скажімо, створити штаб боротьби зі злочинністю, можливо, якісь спеціалізовані бригади”, — наголосив Ярослав Рущишин.
Нагадаємо, що за останніх два роки це вже п’ятий гучний злочин, який скоєно у Львівській області. Так, 29 листопада 2005 року біля Брюховицького кладовища кілер розстріляв екс-голову Львівської ОДА Степана Сенчука, 20 грудня 2005 року підпалили машину начальника управління транспорту та зв'язку Львівської міської ради Ярослава Вовчака, який від отриманих травм 27 грудня помер у лікарні, 26 жовтня 2006 року неподалік ТзОВ „Шувар” підірвали машину гендиректора ринку Романа Федишина, який обійшовся йому травмою ноги, однак від вибуху загинула 14-річна дівчинка, яка випадково проходила поруч. 14 листопада 2006 року біля прохідної ТзОВ „Галімпекс-Склодзеркальний завод”, що на вул. Балабана, 15, розстріляли директора заводу Богдана Дацка. Вчора ж, 10 січня, близько 16 години на проспекті Чорновола, 59 невідомий на автомашині ВАЗ-2109 розстріляв кримінального авторитета Миколу Лозинського на прізвисько Рокіро, який їхав у власному авто  „Мерседес-Бенц”. Дружина ж загиблого, яка керувала автомобілем, отримала вогнепальне поранення в груди. Основними версіями цих злочинів є спроби перерозподілу сфер впливу.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ