Слухай онлайн
Економіка

Періодичні видання Львівщини отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

У межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації визначив перелік переможців періодичних видань, які отримають співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету у 2021 році.

До числа переможців увійшли приблизно 19 видань, зокрема журнал "Весняний салон 2021", всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей "Колосок", журнал "Наша спадщина",  "Цитаделя: Львівський мілітарний альманах", газета "Апостольська Чота. Вісник",  газета "Благовіст", газета "Вісник НТШ", журнал "Визвольна боротьба. Героїка України", часопис "Дзвін", газета «Вісник Добровольців» та інші.

Як інформують в департаменті комунікацій та внутрішньої політики, кошти спрямують виключно на поліграфічні послуги та закупівлю паперу.

"Основною метою фінансової підтримки є забезпечення популяризації здобутків національної культури й мистецтва, висвітлення в періодичних виданнях досягнень та проблем культурно-мистецького життя держави, а також збереження і відтворення культури в Україні", - зазначив  директор департаменту Дмитро Посипанко.

Рішення про надання фінансової підтримки, а також розподіл бюджетних коштів прийняли на засіданні постійної комісії Львівської обласної ради з питань культури, інформаційної політики та промоції відповідно до Положення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ