ПФК "Львів" та "Маріуполь" - сильнішого не виявили

Азовці на власному полі розписали нічию з львів’янами.

Після того, як «Ворскла» в минулому турі нарешті здобула перемогу та наблизилася впритул до «Львова», в боротьбі за збереження прописки, кожне набране очко для львів’ян виросло в значимості в рази. Тому навіть поїздка в Маріуполь, де минулого тижня втратив перемогу «Шахтар», не могла слугувати виправданням.

Зважаючи на велику ціну матчу для обох команд, тут було більше боротьби, ніж футболу. Це свідчить й вилучення у складі обох команд: у гостей достроково поле покинув Братков, а гравець «Маріуполя» Танковський встиг вилучитися за двадцять хвилин після виходу на заміну. До голів за 90 хвилин справа так і не дійшла.

«Маріуполь» - «Львів» 0:0 (0:0)

У останньому в цьому році турі ПФК «Львів» прийматиме «Колос», що веде боротьбу за місце у першій шістці.

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, ПФК «Львів» в минулому турі програв з рахунком 0:2 команді СК «Дніпро-1».