Слухай онлайн
Культура

Під час дитячого «Євробачення-2017» можна буде голосувати за представника своєї країни

Цього року упродовж кількох днів можна буде голосувати за своїх фаворитів онлайн, у тому числі за представника своєї країни. Про це повідомляє прес-служба «UA: Першого».

На сайті junioreurovision.tv перший етап голосування розпочнеться у п’ятницю, 24 листопада, і триватиме до 16:59 (за Києвом) неділі, 26 листопада, тобто до початку шоу.

У ці дні кожен охочий зможе віддати свій голос за фаворита дитячого «Євробачення-2017», переглянувши відео з репетицій та відеокліпи всіх учасників. Проголосувати можна буде мінімум за трьох і максимум за п’ятьох конкурсантів.

Другий етап голосування відбудеться 26 листопада безпосередньо під час фіналу. Він триватиме 15 хвилин, і розпочнеться одразу після останнього конкурсного виступу.

Підсумки глядацького онлайн-голосування складуть 50% загального результату конкурсантів. Іншу половину балів учасники отримають від професійного журі.

«Шістнадцять блискучих виступів, неймовірна сцена, чудові ведучі та абсолютно нова система голосування зроблять цьогорічне ювілейне Дитяче Євробачення незабутнім», –сказав голова прямоефірних подій Європейської мовної спілки Йон Ола Санд.

Нагадаємо, що міжнародний фінал дитячого «Євробачення-2017» відбудеться в неділю, 26 листопада, о 17:00 (за Києвом) в Олімпійському палаці Тбілісі (Грузія). Країна вперше прийматиме подію, хоч представники Грузії здобували перемогу в конкурсі тричі: в 2008, 2011 та 2016 роках. Слоган цьогорічного Дитячого Євробачення – Shine Bright (Світи яскраво). У конкурсі візьмуть участьпредставники 16 країн. Україну представить Анастасія Багінська з піснею «Не зупиняй». 

Додамо, Європейська мовна спілка повідомила, що дитяче «Євробачення-2018» пройде у Мінську, незважаючи на те, хто переможе на конкурсі у Грузії в листопаді 2017 року.

Детектор медіа

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ