Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Підриви, самогубства, передозування: як російські окупанти продовжують помирати на Донбасі

За даними розвідки Об’єднаних сил, підрозділи збройних формувань РФ на Донбасі продовжують нести втрати особового складу. З моменту початку повного і всеосяжного режиму припинення вогню від 27 липня ворожі підрозділи втратили 21 особу померлими і 29 пораненими та травмованими. Про це інформує прес-центр ООС.

Всі втрати небойові. Серед них підриви на власних вибухових пристроях, самогубства, передозування наркотиками та алкоголем. Також продовжують мати місце нестатутні взаємовідносини, ДТП та самовільне залишення місця служби.

Морально психологічний стан у ворожих підрозділах вкрай низький. До цього додається суттєва неукомплектованість особовим складом. Цю проблему окупанти хочуть вирішити використавши потенціал мирного населення чоловічої статі, та залучити їх до контрактної служби, але безуспішно.

Агітаційна кампанія і заклики йти служити до війська псевдо республік не викликала довіри у місцевих мешканців і повністю провалилася.

Тепер окупаційна влада, вирішила провести осінній призов громадян на строкову службу і набрати десять тисяч новобранців. Така новина не отримали підтримки у мирних мешканців окупованого Донбасу, не дивлячись на те, що незаконна влада обіцяє, що новобранці будуть служити тільки в пунктах постійної дислокації і займатимуться охороною об’єктів, несенням вартової служби і виконанням господарських робіт. Але окупанти довіри у людей Донбасу не мають і служити їхнім ватажкам ніхто не бажає. Тому ідея набрати до своїх підрозділів аж десять тисяч строковиків під зривом.

Об'єднані сили продовжують непохитно виконувати бойові завдання щодо захисту Українського народу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ