Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Підвищення ціни на електроенергію необґрунтоване

Народний депутат, член фракції „Наша Україна” Павло Жебрівський заявляє, що сьогодні підняття цін на електроенергію абсолютно невиправдане. Про це він сказав у коментарі прес-службі «Нашої України», коментуючи заяви НКРЕ про підвищення тарифів на електроенергію для населення на 33%, а для промисловості – на 17-18%.
“Якщо ми подивимося, за якою ціною Україна продає сьогодні електроенергію Росії та Молдові, то побачимо, що ця ціна нижча, ніж внутрішньоукраїнська, – зауважив народний депутат. – Тобто замість того, щоб отримувати доходи від експорту, підтримуючи власного товаровиробника і власне населення, уряд намагається перекласти весь тягар цін на громадян держави”.
“Замість підняття цін потрібно вирівнювати диспропорції в енергетиці, що помаранчеві уряди почали робити ще в 2005 році, – наголосив Жебрівський. – Адже західні і центральні області платили за електроенергію майже на 50 відсотків більше, ніж східні. Це не сприяло залученню інвестицій у ці регіони”.
Павло Жебрівський також додав, що підвищення цін – це додатковий чинник для зростання інфляції в державі. “Планована урядом на цей рік інфляція на рівні 7,7 відсотка – це просто примара, – підкреслив він. – Насправді інфляція буде значно вищою. Саме лише підняття тарифів на електроенергію спричинить мінімум 2 відсотки додаткової інфляції для економіки України”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...