Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 779 вибухонебезпечних предметів

Піротехнічними підрозділами ДСНС зі складу об'єднаних сил вилучено та знешкоджено 779 вибухонебезпечних предметів. Про це розповіли в пресцентрі штабу ООС.
Піротехніки ДСНС

Впродовж тижня сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об'єднаних сил залучались до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, виконання інженерних робіт, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

Піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу об'єднаних сил впродовж тижня 83 рази залучалися до проведення робіт з обстеження та розмінування територій, обстежено 68 га території, вилучено та знешкоджено 779 вибухонебезпечні предмети (всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучались 4503 разів, обстежено 5831,57 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знешкоджено 23958 вибухонебезпечних предметів).

Особовим складом ДСНС, продовжуються аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у населених пунктах Мар’їнка, Красногорівка, Гранітне, Бердянське та Чермалик, за тиждень відновлено 7 будинків, всього з початку проведення Операції відновлено 461 житловий будинок.

Рятувальниками в пунктах надання допомоги населенню розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду було надано медичну та психологічну допомогу 1031 особі.

Впродовж тижня в районі проведення операції об’єднаних сил надзвичайних ситуацій не виникало.
На території Донецької та Луганської областей пожежна і техногенна обстановка була контрольованою.
Завдання поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції об’єднаних сил виконані.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо напередодні, в зоні проведення ООС загинув мешканець Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ