Слухай онлайн
Надзвичайні події

Поблизу Москви згорів великий торговий центр

Поблизу Москви вогонь охопив всю площу великого торгового центру "Сіндика", на значній території якого обвалилась покрівля, - BBC Україна.

Є інформація про кількох постраждалих. Щонайменше одну людину доправили у лікарню з опіками.

З території комплексу евакуювали понад три тисячі людей.

До гасіння пожежі залучили сотні людей та багато техніки, зокрема і три гелікоптери.

Ближче до півночі рятувальники заявили, що пожежу локалізували. Зранку 9 жовтня МНС РФ відзвітувало, що відкритих осередків вогню більше немає.

"Сіндика" - будівельний торговий центр, який розташований на 65-му кілометрі московської кільцевої дороги поблизу району Строгіно на північному заході Москви. Комплекс має площу 150 тисяч квадратних метрів.

У торговому центрі близько тисячі магазинів та парковка на п'ять тисяч автомобілів. Коли почалась пожежа, доступ до всіх приміщень ТЦ перекрили.

Як повідомила місцева влада, на підземній парковці, яка була повністю охоплена вогнем, вибухали автомобілі.

За даними агенції ТАСС, розглядаються кілька версій причин пожежі, зокрема і підпал.

Збитки від пожежі, за попередніми даними Всеросійського союзу страхувальників, можуть складати до 5 мільярдів рублів (понад 2 мільярди гривень).

Торговий центр "Сіндика" відкрився після масштабної реконструкції 28 вересня 2014 року. Він входить до холдингової компанії "Сіндика", президент якої Арсен Каноков представляє у Раді Федерації Росії Кабардино-Балкарську республіку.

BBC Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ