Слухай онлайн
Економіка

Показник перевиконання місцевих бюджетів на Львівщині становить 41 %

У департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації проаналізували виконання місцевих бюджетів Львівщини за доходами в січні-травні в розрізі територій.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

За підсумками проведеної роботи - у кількох громадах рівень виконання річного плану вже перевищує 50 %, загалом по області - 41 %.

З 73 громад області план п'яти місяців за надходженням податків до загального фонду бюджету перевиконали 62 громади. Це знову більше, ніж місяць тому (кількість громад Львівщини з виконаним планом за доходами збільшується щомісяця). Не виконано планові показники в Ходорівській, Белзькій, Добросинсько-Магерівській, Козівській, Львівській, Моршинській, Оброшинській, Перемишлянській, Поморянській, Самбірській і Яворівській ТГ.

У Заболотцівській, Великолюбінській, Розвадівській, Підберізцівській, Славській, Меденицькій, Боринській і Куликівській громадах рівень виконання річного плану вже перевищує 50 % (загалом по області цей показник становить 41 %). Натомість менше ніж 35 % до річних планових завдань надійшло податків у Рудківській, Белзькій, Козівській, Моршинській, Поморянській і Яворівській ТГ.

Лише три громади залишилися в області з меншими у порівнянні з відповідним періодом торік надходженнями – Белзька, Моршинська і Яворівська (місяць тому таких ТГ було 5, два місяці тому – 8, три – 26). У Підберізцівській і Боринській громадах надходження зросли більш як удвічі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ