Слухай онлайн
Культура

Покровителем четвертого «Кінолева» обрано Інґмара Берґмана

21 – 24 серпня 2009 року у Львові відбувається ІV Міжнародний фестиваль незалежного кіна «КіноЛев». Програма фестивалю охоплює території Саду Бернарденґарден, Музею Ідей (вул. Валова 18 ), Театру ім.Л.Курбаса (вул. Леся Курбаса 3), Кінопалац (червоний зал вул. Театральна 22), площа Ринок і представлена двома конкурсами: на кращий український переклад іноземного фільму та найкраще українське «молоде кіно», – повідомили організатори.

 

Камертоном і опікуном цьогорічного фестивалю обрано Інґмара Берґмана -  Митця, який є поза часом і поза ієрархією. В своїй кінотворчості режисер майстерно використовує гру, візію і слово, як засоби для передачі реальності істини. Саме ці засоби виразності послужили стрижнем в архітектурі цьогорічного КіноЛева і означили його дні, а саме: «Вечір блазнів», «У дзеркалі», «Мовчання» та «Сунична галявина».

 

Останній день фестивалю ознаменується такими подіями: філософський пленер – диспут «Сунична галявина» у Саду Бернарденґарден та відкриттям меморіальної дошки Інґмара Берґмана на однойменній вулиці м.Львова.

 

Основні програми фестивалю: «Персона» - світочі українського німого кіна; «Дотик» - молоде українське кіно (конкурс); «Обличчям до обличчя» - сучасне світове кіно; «Музика в темряві» - спільний проект УТ-1 та СБУ; ретроспективні покази фільмів Інґмара Берґмана.

 

Серед учасників фестивалю молоді режисери, студенти «аматори», митці кіноматографу з досвідом і без нього. Поміж них будуть представники різних країн, таких як Україна, Польща, Литва, США, Мексика, Білорусія, Болгарія, Росія. Адже це вже четвертий Кінолев, і він встиг добре себе зарекомендувати в світі кіно.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");