Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівщина завершує черговий етап впровадження системи електронного документообігу

Успішно продовжуючи цифрову трансформацію регіону, Львівська обласна військова адміністрація разом із Львівською обласною радою проводять черговий етап впровадження системи електронного документообігу у 2024 році. Про це повідомляє Львівська ОВА.

Цього разу новітні технології охопили обласні комунальні підприємства, заклади та установи сфер освіти, екології, архітектури та господарської діяльності.

21 листопада 2024 року відбулося перше навчання у форматі онлайн, яке стало ознайомленням з базовими можливостями системи електронного документообігу. Учасники отримали знання щодо реєстрації та обробки документів у системі, використання цифрових ключів для електронного підпису, а також оптимізації процесів обміну документами між установами. Під час навчання також були розглянуті реальні кейси, що допомогло зрозуміти принципи роботи системи в реальних умовах.

Впровадження СЕД у комунальних закладах Львівщини сприяє ефективному використанню ресурсів і підвищенню продуктивності працівників. Завдяки цифровим рішенням час обробки та передачі документів зменшується з кількох днів до кількох хвилин, що дозволяє швидко приймати управлінські рішення та реагувати на виклики.

Зокрема, електронна система забезпечує високу точність збереження та обробки інформації. Документи надійно зберігаються в системі з належним рівнем захисту, що виключає ризики втрати чи пошкодження даних, як це буває з паперовими архівами. До того ж прозорість процесів сприяє зміцненню довіри з боку громади до роботи місцевих органів влади.

Максим Столярчук начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА, підкреслив значущість змін: «Ми прагнемо створити умови для максимально ефективного управління у всіх сферах суспільного життя, і впровадження системи електронного документообігу – це вагомий крок у цьому напрямку. Важливо, щоб усі учасники були добре підготовлені до змін, тому ми розпочали серію навчань для реєстраторів і асистентів, аби забезпечити належну підтримку в освоєнні нових технологій».

Це лише початок. Надалі планується серія офлайн-тренінгів для реєстраторів, щоб закріпити знання та відпрацювати навички роботи з електронною документацією на практиці. Особливу увагу буде приділено обробці вхідних і вихідних документів.

Цей етап став логічним продовженням проєкту, що розпочався ще у 2023 році, коли система електронного документообігу «Megapolis.DocNet» була успішно впроваджена в закладах медицини обласного підпорядкування, а уже в 2024 році – у закладах  соціального захисту населення, культури, спорту. Проєкт уже охопив 79 комунальних закладів, підприємств та установ, де забезпечено надійний та захищений обмін електронними документами на базі системи електронного документообігу «Megapolis.DocNet».  

«Ми стоїмо на порозі нових цифрових досягнень, і спільна робота всіх учасників процесу – це ключ до успіху. Технологічний прогрес допомагає нам бути ефективними та відкритими для наших громадян», – додав Максим Столярчук.

Цифрова трансформація Львівщини триває, і кожен новий етап наближає регіон до сучасного європейського рівня управління, де безпека, ефективність та відкритість стають нормою в роботі комунальних закладів і установ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ