Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Поліцейські провели перевірку населених пунктів, які розташовані вздовж лінії розмежування

Фото: пресцентр штабу ООС
Фото: пресцентр штабу ООС
Фото: пресцентр штабу ООС
Фото: пресцентр штабу ООС
1/2
Правоохоронці провели оперативно-профілактичну перевірку території населених пунктів Гірське, Золоте, Тошківка та Нижнє Сєвєродонецького району Луганської області.

Понад 100 правоохоронців з числа поліцейських, патрульних, бійців батальйону поліції особливого призначення та нацгвардійців, які входять до складу ООС, провели комплексну оперативно-профілактичну перевірку населених пунктів, які розташовані на лінії розмежування.

Співробітники Національної поліції зі складу ООС діяли у піших та автомобільних патрулях. Ці заходи спрямовані на недопущення погіршення криміногенної ситуації у населених пунктах, посиленню охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, боєприпасів та наркотичних речовин.

Загалом, поліція склала 15 матеріалів за різними адміністративними правопорушеннями. Крім цього, поліцейські проводили активну роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів, розповідали про те, що потрібно робити аби не стати жертвою шахраїв.

За підсумками проведених заходів правоохоронці та представники Національної гвардії України перевірили близько 300 осіб та 159 транспортних засобів.

Слід зауважити, що профілактичні заходи на території населених пунктів, які розміщені в районі проведення ООС триватимуть й надалі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ