Слухай онлайн
Надзвичайні події

Поліція Львівщини закликає мешканців не виходити без необхідності на вулицю

Наша згуртованість у недопущенні розповсюдження інфекції та відповідальна поведінка допоможуть пройти це непросте випробування. Про це сьогодні, 20 березня, повідомили Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.
Фото Поліція

Поліція Львівщини закликає мешканців дотримуватись карантину, не виходити без необхідності на вулицю, обмежити контакти, берегти себе та своїх близьких.

У Львові, а також в усіх районах області правоохоронці, зокрема дільничні офіцери поліції, відвідують самотніх людей похилого віку на території обслуговування, цікавляться їх самопочуттям,  а також допомагають у разі необхідності чим можуть.

Також поліцейські роз’яснюють мешканцям Львівщини про необхідність дотримуватись карантинних заходів та про способи вберегтись від зараження короновірусом.

До 3 квітня правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби – зокрема, збільшено кількість патрулів, які забезпечують публічний порядок, займаються профілактикою злочинності, а також перевіряють дотримання суб’єктами господарювання правил карантину – це стосується роботи магазинів, громадського транспорту та іншого.

«Наші основні завдання – забезпечення публічного порядку, профілактика злочинності, а також контроль за дотриманням умов карантину суб’єктами господарювання. Спочатку ми проводимо роз’яснювальні бесіди і у випадках, якщо це не допомагає – складаємо протоколи про адміністративні правопорушення. Співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини працюють у посиленому режимі, ми готові до вирішення будь-яких завдань», - розповів т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");