Слухай онлайн
Cуспільство  |  АТО

Президент вручив бойовий прапор 503-му окремому батальйону морської піхоти ВМС

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки у Маріуполь вручив бойовий прапор 503-му окремому батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Про це повідомило Офіційне інтернет-представництво.

«Історія будь-якої військової частини відзначається доленосними віхами, які залишаються в пам'яті кожного військовослужбовця на все життя», - звернувся  Верховний Головнокомандувач до українських воїнів.

«Сьогодні саме такий день в літописі 503-го окремого батальйону морської піхоти. Батальйон створений під час війни з російським агресором. Його основу склали мобілізовані патріоти і військовослужбовці з бойовим досвідом. У стислі терміни ви провели злагодження та приступили до виконання бойових завдань, насамперед – захисту, оборони Маріуполя», - зазначив Петро Порошенко.

«З нагоди урочистого відзначення Дня морської піхоти, маю за честь вручити особовому складу батальйону бойовий прапор – як свідчення високої довіри з боку керівництва держави, її вищого військового командування та всього українського народу. Вірю, що особовий склад батальйону з честю нестиме свій бойовий прапор як символ військової доблесті і слави. А саме знамено стане оберегом  для кожного з вас», - сказав Президент.

Знамено з рук Глави держави отримав командир військової частини майор Вадим Сухаревський.

503 окремий батальйон морської піхоти – військова частина морської піхоти України, призначена до дій у складі тактичних десантів, а також оборони ділянок узбережжя, портів та інших важливих об’єктів в Азовській операційній зоні. Сформований у 2017 році на базі лінійного батальйону морської піхоти 36 окремої бригади морської піхоти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ