Слухай онлайн
Культура

Завтра у Львові відбудеться фестиваль "Батяри на роверах". Програма

Ретро-велопроменад, що об'єднає поціновувачів стилю та міських велосипедів, ярмарок старовини та лемківський буґі-вуґі чекають на відвідувачів фестивалю міської культури "Батяри на роверах" 2021, який відбудеться вже цієї суботи, 12 червня.

Фото організаторів фестивалю

Що буде діятись? 

У суботу, 12 червня, близько 100 учасників велозаїзду, одягнуті в стилі велосипедної моди поч. XX ст., на роверах здійснять заїзд центральними вулицями міста. Стартуючи від пл. Митної, учасники помандрують до Художньо-меморіального музею ім. Івана Труша, де відбудеться екскурсія музеєм та лекторій за участі дослідників Львова й експертів зі стилю. Учасників частуватимуть автентичною галицькою кухнею від пані Стефи та Льолі.

Фінальна подія відбуватиметься у LEM station. Тут відвідувачів потішить ретро-дефіляда з нагородженням найкращих образів від партнерів та спонсорів, розіграш міського велосипеда, свінгові танці, кіно та музична програма. 

Родзинкою завершальної частини фестивалю стане аукціон “Тлум & Крам”. Серед лотів – кераміка, аксесуари та предмети побуту різних декад XX ст. Аукціону передуватимуть ярмарок старовини та спеціальні тематичні експозиції від львівського блошиного ринку "Тлум & Крам", який працюватиме з 12:00, як альтернатива для гостей свята без велосипедів.

Фото - Ірина Базюк

Хто може взяти участь? 

Охочим долучитись до заїзду потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті velopromenad.com, підготувати вбрання та велосипед. Відвідувачі можуть спостерігати за дійством на старті велопроменаду або ж долучитись до активностей у LEM Station. 

Промовідео події дивитись тут.

Проєкт "Фестиваль міської культури "Батяри на роверах" реалізується в межах партнерської програми "Культура.Туризм.Регіони" Українського культурного фонду, Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Державного агентства розвитку туризму.

Контактні особи: Валентина Залевська, організаторка "Батяри на роверах", +380634433659, velopromenad.com; Дара Бурко, засновниця Тлум & Крам, координаторка ярмаркової зони "Батяри на роверах", +380673737043.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ