Прикарпатець Андрій Джелеп став віце-чемпіоном Європи з вільної боротьби

З 19 по 25 квітня у Варшаві проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби, який стане головною репетицією перед Олімпійськими іграми в Токіо.

Про це пише Бліц-інфо з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

Напередодні спортсмен з Івано-Франківщини Андрій Джелеп став срібним призером чемпіонату Європи з вільної боротьби у ваговій категорії до 61 кг.

У ваговій категорії до 61 кг Джелеп поборов Володимира Єгорова з Північної Македонії (7:0), азербайджанця Ахмеднабі Гварзатілова (12:9) та грузина Беку Ломтадзе (5:3), а у фіналі за «золото» поступився росіянину Абасгаджи Магомедову (2:12).

Варто зазначити, що 21-річний спортсмен родом із села Тулуків (раніше - Снятинський район).

Загалом українська збірна посіла друге місце в командному заліку на чемпіонаті Європи у Варшаві. Окрім "срібла" Джелепа, бронзові нагороди вибороли Каміль Керімов, Ігор Никифорук та Олександр Хоцянівський.