Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Путіна треба поставити на місце всіма можливими способами - Зеленський

Сьогодні очільника рф Володимира Путіна треба поставити на місце всіма можливими способами: посиленням України, потужними санкціями, політичною ізоляцією, бо його політика – це політика Гітлера.

Про це Президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю італійському каналу SkyTG24, фрагмент якого розмістив у Телеграмі напередодні відкриття інавгураційного Саміту миру у Швейцарії.

«Сьогодні Путіна треба поставити на місце всіма можливими способами: посиленням України, потужними санкціями, політичною ізоляцією», – сказав Зеленський.

Путін, за словами Президента України, буде проводити ескалацію, якщо відчуватиме свою силу.

«Не даремно його ракети перетинають простір країн-членів НАТО. Випадки у Польщі є, в Румунії є, і морський простір – росія сьогодні заходить у чужі територіальні води, а також порушує чужий повітряний простір. Все це зафіксовано. Це факт. Це перші кроки, перші спроби. Він буде діяти як Гітлер. Ви це побачите. Бо (у Путіна – ред.) те саме бачення світу», – запевнив Зеленський.

«Дайте йому невеликий успіх, і він піде далі», – додав Президент.

Він також нагадав, що росія використовує на місяць 3200-3500 керованих авіабомб виключно по цивільному населенню, цивільній інфраструктурі, «щоб люди боялися і бігли з того чи іншого міста, з тієї чи іншої громади, а росія мала можливість окупувати ці села і міста».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ