Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Район проведення ООС відвідала делегація Королівства Швеції

Район проведення ООС відвідала делегація Королівства Швеція
Район проведення ООС відвідала делегація Королівства Швеція
Район проведення ООС відвідала делегація Королівства Швеція
Район проведення ООС відвідала делегація Королівства Швеція
1/2
Як проінформували у прес-центрі ООС, район проведення ООС відвідала делегація Королівства Швеції.

Очолював іноземну делегацію член Комітету оборони, заступник керівника Комітету у закордонних справах, член Атлантичної ради та делегації Північної Ради, політичний радник міністра оборони Королівства Швеція пан Пол Джонсон.

Під час брифінгу, який провів для делегації заступник начальника штабу ООС з стратегічних комунікацій полковник Руслан Мирошниченко, іноземні гості ознайомились із поточною безпековою ситуацією в районі проведення ООС. 

Також, їм були продемонстровані матеріальні докази присутності російських військ на українському Донбасі: збиті українськими воїнами БПЛА російського виробництва ʺОрлан-10ʺ та ʺЕлеронʺ, елементи трофейного військового спорядження російського виробництва, здобуті у противника боєприпаси із маркуванням, що вказують на їх походження з країни-агресора.

Крім того, члени делегації Королівства Швеція відвідали один з військових госпіталів у районі проведення операції Об’єднаних сил. Де ознайомились із організацією медичного забезпечення особового складу. Також, іноземні представники побували в одному з контрольних пунктів в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих територій.

ʺЦей регіон надзвичайно важливий для Європи, адже тут Ви захищаєте не тільки Україну, а й весь Європейський союз!ʺ, - зазначив під час зустрічі з прикордонниками Пол Джонсон.
Зі слів пана Пола Джонсона, під час візиту члени делегації отримали багато нової корисної інформації стосовно подій в Україні. Він підкреслив, що український народ не лише веде боротьбу за суверенітет та цілісність власної країни, але й захищає усю європейську спільноту від агресивних дій Російської Федерації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");