«Рочин» з екстремальних умовах зіграв внічию з «Карпатами» U-19

Соснівський «Рочин» та «Карпати» U-19 провели товариський матч у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича. Обом командам довелося боротися не тільки з суперником, а й з складними погодніми умовами: до матчу та під час нього не вщухав рясний снігопад.

Незважаючи на дуже складні погодні умови, товариський матч таки відбувся і завершився бойовою нічиєю з рахунком 1:1. Зважаючи на велику кількість снігу на футбольному полі самого футболу вболівальники побачили не так багато. У цьому матчі було багато боротьби, у якій поступатися не хотів ніхто.

Незважаючи на справжній сніговий футбол, обидві команди за увесь поєдинок (за домовленістю обох сторін команди грали два тайми по 35 хвилин) створили по кілька гольових моментів. Одними ігровими відрізками краще виглядали гравці «Рочина», іншими – «Карпати» U-19. Підсумковий рахунок матчу виглядав закономірно, хоча на початку матчу арбітри не зафіксували, здавалося б, чистий гол Назара Цюпки через дуже сумнівний офсайд.

На гол «Карпат» U-19 після кутового соснівчани також відповіли зі стандарту. Гол з пенальті забив Роман Васюта.