«Рух» на виїзді обіграв «Оболонь-Бровар»

Учора, 23 квітня, в Києві у матчі 29 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги винниківський "Рух" здобув перемогу з рахунком 1:0 над ФК "Оболонь-Бровар".

Перший тайм для підопічних Андрія Кікотя, можна сказати, не зовсім вдався. За 45 хвилин винниківчани не спромоглися нічого гострого створити біля воріт господарів. Оболонці більше володіли м'ячем і більшість часу першої половини гри провели на половині поля гостей, але також нічого загрозливого біля воріт Ільющенкова їм створити не вдалося. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

З перших хвилин другого тайму рухівці захопили ігрову ініціативу, стали грати активніше та гостріше. І вже на сьомій хвилині тайму Максим Грисьо з подачі Святослава Зубара ударом головою направим м'яча у сітку воріт господарів. Цей гол став єдиним у матчі і приніс перемогу "Руху", яка дозволила винниківчанам піднятися на сьому сходинку у турнірній таблиці.