«Рух» оголосив про першого новачка у літнє міжсезоння

Винниківський «Рух» підписав контракт з вихованцем львівського футболу Іваном Брікнером, останнім клубом якого був донецький «Олімпік».

Про трансфер на своїй сторінці у facebook повідомив спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький.

Брікнер вихованець молодіжних академій моршинської «Скали» та львівської «Покрови». Потім виступав у регіональних чемпіонатах. В липні 2013 року підписав контракт з ФК «Сумами» з Першої ліги чемпіонату України.

В команду «Олімпік» перейшов під час зимового трансферного вікна, будучи вільним агентом. Першою грою в Прем'єр-лізі стала гра проти кам'янської «Сталі» (0:0), але провів на полі лише 1 хвилину. Часто виходив на заміну на декілька хвилин, допоки не зіграв 55 хвилин у матчі проти «Динамо» (0:1). Перший гол в команді забив в ворота одеського «Чорноморця», який став для «Олімпіка» переможним (1:0).