"Рух" пройшов "Верес" у Кубку України

У другому попередньому етапі Кубку України футболісти львівського «Руху» здобули на стадіоні в Млинові мінімальну перемогу над рівненським «Вересом».

«Верес» (Рівне) – «Рух» (Львів) 1:2

Голи: Соломка (42, пен.) – Кондраков (18); Климчук (21)

«Рух»: Ільющенков, Сідней, Марушка, Мартинюк (Брікнер, 62), Бойчук (Русин, 69), Кондраков (Ернест, 75), Климчук, Дуць, Леандро, Копина, Никитюк

Вилучення: Климчук (88, друге попередження)

У середині першого тайму «рухівці» впродовж чотирьох хвилин забили 2 голи у ворота суперника. Спершу бомбардир «жовто-чорних» Данило Кондраков отримав пас у штрафній площі і пробив повз голкіпера – 0:1. Невдовзі Юрій Климчук влучним ударом подвоїв перевагу гостей – 0:2.

Незадовго до свистка на перерву м’яч влучив у руку Кондракову в карному майданчику «Руху», за що арбітр матчу Анастасія Романюк призначила пенальті. Вирок з 11-метрової позначки реалізував Юрій Соломка – 1:2. У підсумку львів’яни подарували перемогу своєму головному тренерові Леоніду Кучуку, котрому цього дня виповнилося 60 років.