"Рух" та "Миколаїв" не виявили переможця

У матчі 23-го туру Першої ліги України футболісти «Руху» на заключних хвилинах вирвали нічию в суперників із Миколаєва.

«Рух» – «Миколаїв» 1:1

Голи: Русин (90) – Войцеховський (52)

«Рух»: Мисак, Заставний, Дуць, Никитюк, Леандро, Копина, Каленчук, Вербний (Брікнер, 46), Грисьо (Буй, 64), Бойчук (Русин, 77), Кондраков

Уболівальники побачили забиті м'ячі лише у другому таймі. В його дебюті Владислав Войцеховський опинився першим на добиванні після дальнього удару – 0:1.

Це розлютило «жовто-чорних», вони затиснули миколаївців до їхніх воріт і незадовго до фінального свистка цілком заслужено відновили рівновагу. Данило Кондраков розрізним пасом вивів на побачення з голкіпером Ростислава Русина, котрий відправив кулястого в рамку – 1:1.

Таким чином підопічні Леоніда Кучука продовжили свою безпрограшну серію навесні. Наступний матч у чемпіонаті вони проведуть 26-го квітня на виїзді проти «Гірника-Спорту» з Горішніх Плавнів Полтавської області.